Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 30.5.2022 v obci Přemyslovice
Mše svatá na Štarnově
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie dne 3.6.2022 v obci Přemyslovice
Neprůjezdná ulička
Mistrovské utkání ve fotbale
Drůbežárna Prace – prodej
Soukromá firma ROKUP – prodej
IV. Přemyslovská Traktoriáda
Nikol Drůbež - prodej
Kominictví Sazínek - čištění komínů
Drůbežárna Prace - prodej
Firma ROKUP - prodej
MUDr. Kopečná - oznámení
MUDr. Grmelová - oznámení
Noc sokoloven
Z pohádky do pohádky
Dětský den – upřesnění času pěnové atrakce
MUDr. Kopečná – oznámení

Úvod > Život v obci > Aktuality > SDH Štarnov - zájezd

SDH Štarnov - zájezd

Datum konání:
18.9.2021

Sbor dobrovolných hasičů ve Štarnově pořádá dne 18. září 2021 pro hasiče a všechny občany Štarnova a Přemyslovic již tradičně jednodenní autobusový  zájezd po krásách Moravy.

Všichni účastníci zájezdu si budou platit pouze vstupné do navštívených míst a občerstvení.

Cíle cesty tohoto jednodenního výletu je zámek v Hradci nad Moravicí, prohlídka centra Opavy, hornické muzeum na kopci Landek v Ostravě a nebo krásná zoologická zahrada a botanický park v Ostravě.

Odjezd autobusu je v 7:00 ze Štarnova přes Přemyslovice na prohlídku zámku a parku v Hradci nad Moravicí, která je plánována na 9:00.

V 11:00 odjezd do nedalekého historického centra města Opavy, kde po prohlídce výletním autobusem bude čas na oběd v Opavě.

Ve 13:30 bude odjezd do nedaleké Ostravy, kde se mohou účastníci zájezdu rozdělit na dvě skupiny podle zájmu.

První skupina navštíví jedinečné hornické muzeum na kopci Landek.

Začátek dvouhodinové prohlídky s odborným průvodcem  je ve 14:00.

Součástí této prohlídky je sfárání do hlubinného dolu Anselm.

Zájemci o návštěvu ZOO a botanického parku v Ostravě přejedou krátce autobusem do areálu ZOO k prohlídce.

Ukončení obou exkurzí se očekává v 18:00 a po cestě domů se navštíví k občerstvení dobrá restaurace.

Očekávaný příjezd do Přemyslovic a Štarnova ve 23:00 večer.

Občané Štarnova se mohou na zájezd přihlásit u  Jaroslava Kučery na čísle 720 132 194.

Občané Přemyslovic se mohou na zájezd přihlásit u paní Soni Janečkové nebo u pana Jiřího Urbana na obecním úřadě v Přemyslovicích.

K dispozici bude luxusní zájezdový autobus až pro 52 cestujících.